0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: KEUQNBERH
Dostępność: W magazynie
PLN266.59 PLN485.98

Dostępne opcje

Buty, w których im dłużej biegniesz, tym lepiej się czujesz, Bare Access Flex marki Merrell stworzone zostały do pokonywanie maratońskich dystansów.

Wierzch wykonany z siateczki i tworzywa TPU jest i przewiewny i trwały, a zintegrowana wkładka EVA zapewnia długotrwały komfort. Bezpieczeństwo podczas szybkich zbiegów i nagłych skrętów zapewnia wzmocnienie Hyperlock™ TPU wokół pięty. W Bare Access Flex masz również zapewnioną pełną mobilność, żłobiona podeszwa środkowa FlexConnect™ EVA ma właściwość dwukierunkowego zginania, dzięki czemu zapewnia lepszą zwinność i większą stabilność. W tym modelu zastosowano także 2-milimetrową warstwę amortyzującą dla zwiększenie komfortu. Podeszwa zewnętrzna z bieżnikiem inspirowanym układem kości stopy daje Ci realistyczne wrażenie biegu boso. To również ona zapewnia nienaganną przyczepność na każdym, również mokrym podłożu.

Technologie:

M-Select™ Grip+ - podeszwa z tym znakiem jest dopasowana do różnych form aktywności i zapewnia dobrą przyczepność nawet w trudnym terenie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji bieżnika brud z podeszwy jest łatwiej usuwany.

 

 

M-Select™ Fresh - technologia wykorzystująca naturalne mikroorganizmy, które eliminują pot oraz usuwają bakterie wywołujące brzydki zapach, zapewniając komfort nawet w trakcie długiego użytkowania.

FlexConnect™ to technologia kompleksowo wspomagająca stopy, bazująca na 3 elementach: 1. wzmocnienie Hyperlock™ TPU zapewnia ochronę więzadłom i ścięgnom stabilizując piętę podczas szybkich zbiegów i nagłych skrętów. 2. żłobiona podeszwa środkowa o właściwości dwukierunkowego zginania wspiera naturalne ruchy stopy dla lepszej zwinności na nierównym terenie. 3. podeszwa zewnętrzna inspirowana szkieletem stopy składa się z rowków gwarantujących elastyczność oraz wypustek zapewniających doskonałą przyczepność zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach.

Parametry:

  • wierzch z siateczki i TPU
  • zintegrowana wkładka EVA
  • wzmocnienie Hyperlock™ TPU wokół pięty
  • żłobiona podeszwa środkowa FLEXconnect™ EVA
  • 2-milimetrowa warstwa amortyzująca
  • podeszwa zewnętrzna z technologią M-Select™ GRIP+
  • bieżnik 2mm

Napisz opinię

Please login or register to review