0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: IVCLVLXHZ
Dostępność: W magazynie
PLN322.32 PLN680.93

Dostępne opcje

Buty do tenisa z najwyższej półki zaprojektowane z myślą o osobach, które o tenisie myślą na poważnie i pragną się rozwijać. MC786 marki New Balance  cechują się wykonaniem ze skóry naturalnej podkreślającym profesjonalny charakter tego modelu.

Drop, czyli różnica wysokości pomiędzy piętą a palcami wynosi tutaj 10mm, co przekłada się na naturalne położenie stopy podczas wyczerpujących treningów. Wewnętrzną wyściółkę stanowi miękki materiał tekstylny, dzięki czemu na Twój trening nie spadnie nawet cień dyskomfortu. Zewnętrzna podeszwa pokryta jest jodełkowym wzorem, który pomaga osiągnąć dobrą trakcję na korcie, stabilność a także pewność poruszania się. To nie wszystkie jej atuty! Guma zastosowana do jej wytworzenia nie pozostawia śladów na podłożu, możesz więc skupić się jedynie na kolejnym precyzyjnym odbiciu.

Za sprawą zastosowanych technologii MC786 skutecznie zabezpieczają stopy przed kontuzją i urazami przy jednoczesnym zapewnieniu wymaganego usztywnienia.


Technologie:

Abzorb- jest świetnym rozwiązaniem dla amortyzacji powierzchni buta. Wykonany z polimeru komponent absorbuje i rozprasza energię powstającą przy uderzeniu buta o podłoże.

Napisz opinię

Please login or register to review