0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: XXIKNXSXL
Dostępność: W magazynie
PLN436.85 PLN893.93

Dostępne opcje

Salewa będąca outdoorowym gigantem połączyła siły z światowym ekspertem w zakresie przyczepności, francuską marką Michelin. Rezultat przekroczył najśmielsze oczekiwania obu stron. Ultralekka konstrukcja, elastyczność i techniczne zaawansowanie. Tak pokrótce opisać można fenomen butów Lite Train. Dłuższa wersja jest nie mniej imponująca, zapoznaj się z nią, a przekonasz się, że Lite Train są wyjątkowe pod każdym względem.

Lite Train to zestaw nowoczesnych technologii wspomagających ruch stopy i chroniących ją przed przemęczeniem czy kontuzjami podczas uprawiania sportów górskich. Inspirowany najlepszymi rozwiązaniami stosowanymi przez Michelin w oponach rowerów górskich, bieżnik o agresywnie zestawionych wypustkach i wyżłobieniach połączony z gumą Michelin® Outdoor Compound to gwarancja doskonałego tarcia i szybkiego dostosowywania się do warunków zarówno na miękkich nawierzchniach, jak i na odcinkach skalnych, również pokrytych lodem czy śniegiem. Kolejną zaletą tego modelu jest piankowa wkładka Ortholite®, która eliminuje przykre zapachy oraz obniża rozwój bakterii i grzybów wewnątrz obuwia.

Specjalna konstrukcja podeszwy zewnętrznej i środkowej Motion Guidance wspomaga naturalny ruch stopy i jednocześnie stabilizuje krok. Cholewkę i wyściółkę wykonano z lekkiej oddychającej siateczki, dzięki czemu but pozostaje wysoce oddychający i zapewnia stopie optymalną wentylację bez względu na to, jak intensywnie trenujesz. Lite Train to model stworzony dla tych, których ambicje sportowe nie pozwalają im ograniczyć się do zwykłych wycieczek po górach.


Napisz opinię

Please login or register to review