0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: INXUXYTKD
Dostępność: W magazynie
PLN233.49 PLN462.95

Dostępne opcje

Odpowiednie buty do gry w piłkę nożną na hali to podstawa. Jeśli zależy Ci na wytrzymałości i niezawodności podczas meczu, to właśnie te parametry zapewnią Ci buty piłkarskie Maxima Sala marki Joma.

Wykonane są z lekkiego tworzywa Fibratec, dzięki czemu cały but niewiele waży i nie będzie Ci ciążyć podczas długiej gry. Materiał ten jest nie tylko bardzo lekki i elastyczny, lecz także niezwykle wytrzymały i odporny na przetarcia, tak więc nawet Twoje najmocniejsze kopnięcia i agresywna gra nie będą mieć negatywnego wpływu na wygląd butów. Dodatkową ochronę przed uszkodzeniami stanowi przednia część obuwia, która jest klejona, dzięki czemu masz pewność, że but się nie rozklei nawet przy intensywnym użytkowaniu.

W halówkach Maxima marka Joma wykorzystała wiele innowacyjnych technologii. To m.in. System 360°, który polega na dopasowaniu wszystkich części obuwia do naturalnego, zaokrąglonego kształtu stopy. System 360 reguluje więc naturalną energię stopy i dostarcza maksimum stabilności oraz ponadprzeciętną wygodę. Specjalnie ukształtowana podeszwa Protection poprawia stabilizację od wewnętrznej strony buta, natomiast technologia Rotation, która również znajduje się w podeszwie, wspomaga zwrotne i mocno rotacyjne ruchy. Kolejnym plusem jest system Durabilidad, który zapewnia wytrzymałość w strefie uderzenia.

Pozostałe technologie:

  • Stabilis - bardzo lekka wagowo wstawka z PVC w centrum podeszwy, która umożliwia niezależny ruch przodu stopy oraz pięty. Ten system poprawia stabilność i sprawia, że stopa lepiej trzyma się podłoża
  • Non-marking - podeszwa wykonana z materiałów, które nie rysują podłoża
  • Flexo - rowki z Phylonu zapewniające odpowiednią giętkość buta


Parametry:

  • do gry w hali
  • materiał: tworzywo Fibratec
  • przednia część dodatkowo klejona

Napisz opinię

Please login or register to review