0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: LRQRKGXSB
Dostępność: W magazynie
PLN261.60 PLN508.88

Dostępne opcje

Estetyka wykonania, nowoczesny design i niezawodność na parkiecie - buty piłkarskie do gry w hali Top Flex 515 Sala renomowanej marki Joma wniosą Twoje treningi w hali na wyższy poziom.

Dopasowanie to podstawa, dlatego też projektanci Joma zadbali o to, by w obuwiu nie zabrakło technologii wspierających wybicie, absorbujących siłę uderzenia stopy o podłoże, a przede wszystkim - stabilizujących nogę. Dzięki temu masz pewność, że but jest idealnie dostosowany do kształtu stopy i wspiera ją pod każdym względem. Dlatego też model ten to więcej niż tylko obuwie. To skórzany, elastyczny, technologicznie zaawansowany pomocnik Twojego wysiłku. Możesz biec, zawracać, skakać i kopać bez obaw, bo trwała skóra wraz z zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi, doskonale wspierają Twoją aktywność. Również antypoślizgowa podeszwa dba o Twoje bezpieczeństwo i pozwala Ci dać z siebie jeszcze więcej, by wygrać mecz.

Nie tylko skóra jest trwała, ale cały but. Klejenie i szycie daje Ci pewność, że Top Flex 515 to zakup na niejeden sezon. Czas więc ruszyć do gry!


Wykorzystane technologie:

Technika rozwinięta przez firmę Joma. Integracja najważniejszych części buta, tych, których nie widać. Forma, pięta, podszewka i całe wnętrze są więc tak stworzone, by krok był stabilny, a wykorzystanie energii - optymalne. System 360 reguluje więc naturalną energię stopy i dostarcza maksimum stabilności oraz ponadprzeciętną wygodę.


PULSOR

PULSOR to system ochrony składający się z 3 elementów. 2 umieszczono z tyłu, w strefie lądowania, dzięki czemu pochłaniana jest siła uderzenia, a 1 z przodu, w strefie wybicia, dzięki czemu impuls wytwarzany przy wybiciu jest potęgowany. Ochrona podczas kontaktu stopy z podłożem jest niezwykle wysoka, bo PULSOR sprawia, że but układa się do stopy jeszcze lepiej właśnie wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne.

TCG (TECHNOLOGIA COSIDO GUANTE) oraz ARS

TCG to tak zwany efekt rękawicy. To dzięki niemu but idealnie przylega do stopy, a komfort biegu jest jeszcze wyższy. ARS także wspiera dopasowanie obuwia do stopy, w ten sposób poprawiając szybkość biegu.

MICROFIBRA i STABILIS

mikrofibrowa struktura zapewnia oddychalność oraz elastyczność. To zasługa użycia wielu włókien, które poprawiają jędrność tkaniny, dopasowują się do stopy i dają Ci jeszcze lepsze warunki do gry. STABILIS z kolei to bardzo lekka wstawka z PVC zaprojektowana w środkowej części podeszwy, która pozwala na niezależny ruch przodu stopy oraz pięty.

 

Napisz opinię

Please login or register to review