0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: OEFFWLFMD
Dostępność: W magazynie
PLN435.29 PLN875.91

Dostępne opcje

Buty turystyczne kojarzą Ci się z ciężkością, odciskami i ogólnym dyskomfortem? Wynika więc, że nie miałaś na nogach nigdy modelu Siren Hex Q2 E-Mesh marki Merrel.

Model jest przewiewny wskutek zastosowanej w cholewce siateczki. Specjalnie ukształtowany język uniemożliwia przedostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza buta, a kinetyczna wkładka z technologią FIT™Tri podtrzymuje wszystkie 3 części stopy. Dostosowana do kobiecej anatomii podeszwa środkowa QFORM® 2 zapewnia optymalne wsparcie stopy. Siren Hex Q2 E-Mesh zaskakują także wyjątkową amortyzacją dzięki zastosowaniu poduszki powietrznej Merrell® Air Cushion.

Technologie:

QFORM® 2 - platforma składająca się z 3 elementów zapewniająca naturalne dopasowanie i pełnię komfortu. Podeszwa środkowa z pianki o podwójnej gęstości jest podzielona na sekwencje, które dbają o lepsze dopasowanie do kobiecego sposobu poruszania się oraz o wygodny krok na szlaku. Specjalna technologia kompresji w miejscu pięty tworzy poduszkę absorbującą wstrząsy. Wkładka EVA z technologią Merrell M-Select™ FIT.TRI współgra z naturalnymi ruchami dając dodatkową stabilizację 3 głównych łuków stopy podczas sportowych aktywności.

M-Select Grip™ - podeszwa z tym znakiem jest dopasowana do różnych form aktywności i zapewnia dobrą przyczepność nawet w trudnym terenie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji bieżnika brud z podeszwy jest łatwiej usuwany.

 

Parametry:

  • cholewka z siateczki
  • języki z specjalnymi wstawkami
  • kinetyczna wkładka z technologią FIT™
  • podeszwa środkowa QFORM® 2
  • poduszka powietrzna Merrell® Air Cushion
  • podeszwa zewnętrzna M-Select™ Grip

Napisz opinię

Please login or register to review