0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: DIPGADEYX
Dostępność: W magazynie
PLN437.35 PLN861.84

Dostępne opcje

Buty Firetail 3 marki Salewa łączy najbardziej efektywne techniczne właściwości sprawiając, że poruszanie się po górach nigdy nie było tak proste i satysfakcjonujące. Nowoczesne wzornictwo modelu sprawia, że ciężko będzie Ci się z nimi rozstać po powrocie do miasta.

Firetail 3 przeznaczone są do użytkowania w zróżnicowanym terenie górskim, świetnie sprawdzą się zwłaszcza na technicznych szlakach z odcinkami skalnymi. Model dedykowany jest na wycieczki po górach czy podejścia pod ściany w okresie od wiosny do jesieni. Zastosowana w butach innowacyjna podeszwa Vibram® Reptail to nie tylko super przyczepna mieszanka Megagrip, która zapewni odpowiednie tarcie również na mokrych nawierzchniach, ale też unikalny profil z szeroką strefą na samym czubku wspomagającą wspinaczkę.

Pewność kroku w najtrudniejszym terenie zapewni Ci system 3F, który współpracuje ze stopą oferując jej odpowiednie wsparcie. Gdy wchodzić będziesz na trudniejszy teren skalny, dzięki sznurowaniu Climbing Lacing przedłużonemu do strefy palców możesz dokładniej zasznurować buty. Sprawi to, że będziesz się czuł dużo pewniej na małych stopniach. Wnętrze buta wyścielone zostały wkładką Ortholite®, zapewniającą doskonałą amortyzację i odprowadzanie wilgoci, pomagając utrzymać stopy w suchości.


Napisz opinię

Please login or register to review