0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: ORFOTVLAA
Dostępność: W magazynie
PLN450.79 PLN885.96

Dostępne opcje

W górach najważniejszą częścią Twojego stroju są odpowiednie buty. To od nich zależy, jak daleko zajdziesz i czy wędrówka będzie bezpieczna i komfortowa. Buty trekkingowe M'S Superalp NBK GTX marki Aku to propozycja dla wszystkich wymagających turystów, którzy nie rezygnują z wyprawy w góry ze względu na warunki pogodowe czy porę roku. Model ten na pierwszym miejscu stawia niezawodność w każdych sytuacjach i maksymalną wygodę, przez co nawet kilkudziesięciokilometrowa wędrówka po trudnym terenie odbędzie się w optymalnych warunkach.

Cholewka w butach górskich Superalp wykonana jest ze skóry zamszowej, która dzięki membranie GORE-TEX® i systemowi AIR8000® jest całkowicie nieprzemakalna. Oznacza to, że model ten sprawdzi się zarówno w zimie, jak i w deszczową pogodę, za każdym razem gwarantując Ci suchą stopę. Dodatkowo cholewka posiada gumową osłonę, która będzie chronić przed zabrudzeniami.

Za odpowiedni poziom amortyzacji odpowiada podwójna gęstość podeszwy, natomiast szkielet Exoskeleton i podeszwa Vibram zapewnią dodatkowe wsparcie podczas wędrówki po trudnym, nierównym terenie. Buty Superalp NBK GTX dzięki specjalnym usztywnieniom w newralgicznych miejscach będą chronić Twoje stopy, a ich wytrzymały, ale przyjemny dla skóry kołnierz będzie usztywniać kostkę, przez co będzie mniej narażona na kontuzję.

Napisz opinię

Please login or register to review