0 opinie  |  Napisz opinię
Kod produktu: LNSSXDEBV
Dostępność: W magazynie
PLN444.29 PLN875.81

Dostępne opcje

Techniczne buty nie muszą wyglądać topornie i niefunkcjonalnie, co udowadnia model trekkingowego obuwia X Ultra Prime marki Salomon. Łączy on w sobie klasyczne detale i nowoczesną technologię, zapewniając użytkownikowi niezrównany komfort i precyzję ruchu na każdej nawierzchni, a zarazem ma prosty i klasyczny wygląd. Optymalne dopasowanie zapewni Ci system SensiFit™, zwiększający bezpieczeństwo chodzenia i biegania po trudnych podłożach. Podeszwa Contagrip® powszechnie wykorzystywana w wysokiej jakości obuwiu outdoorowym jest antypoślizgowa i zapewnia doskonałą przyczepność zarówno na mokrych, jak i suchych szlakach. Narażone na urazy palce zostały dodatkowo zabezpieczone, a wstrzyknięta w podeszwę środkową pianka EVA zapewnia amortyzację każdego kroku na wysokim poziomie.


Technologie:

SENSIFIT - system zapewniający wysoki komfort dla stóp. Umożliwia precyzyjne dopasowanie butów i podnosi bezpieczeństwo biegania i chodzenia. SensiFit polega na utrzymaniu głównie środkowej części stopy w miejscu niezależnie od elementów cholewki. Zabezpiecza to stopę przed otarciami i tworzeniem się pęcherzy, a także likwiduje uciskanie palców.

PODESZWA CONTAGRIP - technologia marki Salomon, stosowana w butach biegowych i outdoorowych. Podeszwa Contagrip wykonana jest z 3 warstw gumy o odpowiednich właściwościach. Warstwa wewnętrzna zapewnia wygodę wewnątrz buta, natomiast warstwa środkowa ma wysokie właściwości amortyzujące. Antypoślizgowa warstwa zewnętrzna zapewnia doskonałą przyczepność na zróżnicowanym terenie. Jest to zasługa specjalnej konstrukcji, która odpowiada za odprowadzanie wody, błota oraz kamieni i jednocześnie niweluje punktowe naciski na stopę.

ADVANCED CHASSIS - lekka wkładka o niskim profilu stosowana w obuwiu pomiędzy podeszwą zewnętrzną a środkową. Poprawia ona ochronę stóp, czucie podłoża, stabilność i odbicie podczas biegu. System ten wspiera także naturalny ruch stopy oraz zabezpiecza staw skokowy oraz kostkę przed kontuzjami.


Parametry:

  • niski profil buta
  • dopasowanie SensiFit™
  • system Advanced Chassis™
  • zabezpieczone palce
  • pianka EVA w podeszwie środkowej
  • podeszwa Contagrip®
  • waga: 360g

Napisz opinię

Please login or register to review